Наверх
Внимание
Объявлению 77 дней, возможно оно устарело!

Продам антену супутникову тарілку

 
 
ID: 76050
Дата публикации: 03 июня 2018 г. 12:39
Месторасположение: Ивано-Франковская область , Ивано-Франковск
Телефон: 063-258-18-30
Цена: 550 грн.
Тип объявления: Предлагаю
Просмотры: 638
 
Супутникове обладнання оптом і в роздріб з доставкою по Україні. 1 супутникова антена на 3 супутника комплект для установки супутникової антени + диск інструкція для самостійної установки супутникових антен + доставка в будь-яке місто України або 2 супутникові антени на 4 і 5 супутників + доставка по Україні!
063-258-18-30
http://sputnikovoe.ucoz.ua
(097)465-06-88
Продам антену супутникову тарілку, продам тарілку супутникову антену, продам супутникове обладнання, продам обладнання супутникове, продам обладнання для супутникового тб, продам обладнання для супутникового телебачення, супутникове обладнання тв продам, продам супутникове обладнання для установки супутникової антени.
Ми завжди раді допомогти Вам вигідно і оптимально купити якісне супутникове обладнання та супутникову антену недорого. Великий вибір тюнерів і іншого супутникового обладнання для супутникового тб, завжди якісне обладнання для установки і налаштування супутникової антени за найдоступнішими цінами плюс бонус - диск - інструкцію щоб встановити Вашу супутникову антену самостійно.
Комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени та самостійної установки супутникової антени на 3 супутника всього 450 грн з доставкою. Оптова торгівля: супутникові тарілки, комплекти супутникових антен, системи обладнання для супутникового телебачення з доставкою по Україні.
Ви хочете мати велику кількість цікавих телеканналов в цифровій якості і дивитися Ваш телевізор безкоштовно а не за щомісячну абонплату без сніжку на екрані і фону в аналогу? Установка супутникової антени повністю задовольнить всі ваші побажання, а супутникове обладнання яке вам пропонуємо ми повністю задовольнить всі ваші вимоги. Антена супутникова. Супутникову антену для супутникового телебачення і будь-яке супутникове обладнання для перегляду телеканалів супутникового ТБ без абонплати купити, встановити, налаштувати і підключити недорого, швидко і якісно - легко - просто дзвінок на тел 063-258-18-30 або 097-465-06-88.
comments powered by Disqus

Также в категории: